Sedam života princeze Smilje | Dereta - Knjižara i izdavačka kuća - Beograd
Prodavnice
Korpa 0 proizvod(a)

user module goes here

Sedam života princeze Smilje

Gordana Ćirjanić
Uzbudljivu, autentičnu, zagonetnu priču o princezi Smilji, Ćirjanićka je ispričala vrhunskim, sočnim, raskošnim jezikom, vodeći čitaoca iz jednog u drugi, treći, sedmi život glavne junakinje. ID artikla:
Ovaj proizvod trenutno je Rasprodat
Obavesti me kad bude dostupan:
Pod intrigantnim naslovom „Sedam života princeze Smilje”, poznata autorka ispreda na jednoj autentičnoj životnoj biografiji, priču o Beograđanki Smilji Konstantinović, lepoj i obrazovanoj, koja je rano ušla u svet mode, visokog društva i tajnovite krugove inostranih izaslanika.
Za vreme rata strpali su je u logor, odakle ju je, posle godinu i po dana, izvukao katolički biskup. Posle je postala prevodilac američkim vojnim snagama u Evropi, pa lična sekretarica mladog kralja Petra Drugog Karađorđevića. I ne samo to – nego i ljubavnica!
Utočište je našla na ostrvu Ibica. Okruživao ju je najveći svetski džet set. Lansirala je novu svetsku modnu liniju i postala zaštitni znak čuvenog španskog turističkog ostrva.
Uzbudljivu, autentičnu, zagonetnu priču o princezi Smilji, Ćirjanićka je ispričala vrhunskim, sočnim, raskošnim jezikom, vodeći čitaoca iz jednog u drugi, treći, sedmi život glavne junakinje.
Br. str.: 371
Povez: broširano
Format: 21 cm
Pismo: ćirilica
ISBN: 978-86-89613-53-7
Težina: 390g
Godina izdanja: 2016
Izdavač: Vukotić media